Sprzedaż: 

Nowoczesne systemy chłodnicze

Realizujemy sprzedaże sprężarek i agregatów chłodniczych, instalacji chłodniczo-mroźniczych, komór chłodniczo-mroźniczych, mebli, lad i szaf chłodniczych. W ramach usług z kategorii chłodnictwa stacjonarnego dostarczamy również laboratoryjne urządzenia chłodnicze. Nasze urządzenia zapewniają skuteczne chłodzenie powietrza w prywatnych mieszkaniach, domach, budynkach użyteczności publicznej i w obiektach przemysłowych.

Wdrożenie: 

Chłodnictwo stacjonarne – instalacje chłodnicze i mroźnicze

Montujemy i uruchamiamy urządzenia w Toruniu w budynkach chłodni i mroźni przemysłowych – instalacje chłodnicze i mroźnicze, jak i komory chłodniczo-mroźnicze. Zarówno nasze instalacje stacjonarne, jak i instalacje mobilne wykonujemy z uwzględnieniem komfortu użytkowania i optymalnej wydajności urządzeń.

Serwis: 

Profesjonalny serwis instalacji i komór chłodniczych

Na życzenie klienta serwisujemy wszystkie sprężarki, urządzenia chłodnicze i instalacje chłodniczo-mroźnicze. Oferujemy profesjonalne naprawy awarii agregatów chłodniczych i sprężarek. Zapewniamy kompleksowe usuwanie usterek urządzeń i serwis instalacji chłodniczych i komór chłodniczych.