Sprzedaż: 

Profesjonalne wyposażenie gastronomiczne kuchni i restauracji

Chcesz otworzyć restaurację? Na początek zadbaj o odpowiedni sprzęt gastronomiczny do restauracji! Mamy dla Ciebie najlepszej jakości urządzenia gastronomiczne do kuchni, restauracji, sklepów i barów. Kompleksowe wyposażenie restauracji obejmuje zarówno urządzenia gastronomiczne, takie jak kotły, piekarniki i piece, jak i mobilne urządzenia chłodnicze. Naszym klientom oferujemy produkty z kategorii sprzętu i urządzeń do gastronomii w najlepszych cenach:

  • trzony kuchenne
  • patelnie i kotły elektryczne i gazowe
  • piece konwekcyjno-parowe
  • kuchnie indukcyjne

W zależności od profilu i wielkości Twojego lokalu proponujemy profesjonalne wyposażenie gastronomiczne kuchni i restauracji dopasowane do Twoich oczekiwań.

Wdrożenie: 

Zadbaj o profesjonalne wyposażenie lokalu gastronomicznego

Realizujemy pojedyncze zamówienia z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta. Oferujemy klientom profesjonalne wyposażenie lokalu gastronomicznego w dobrej cenie – zarówno urządzenia do restauracji, jak i kuchni w szkołach, pizzeriach czy barach. Wyposażenie gastronomii w Toruniu i okolicach – skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

Twoja restauracja potrzebuje też urządzeń myjących dla gastronomii? Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Serwis: 

Serwis i naprawa urządzeń gastronomicznych w Toruniu

W HGL Lasota serwisujemy wszystkie urządzenia elektryczne, gazowe i parowe. Oferujemy profesjonalny serwis i naprawę urządzeń gastronomicznych w Toruniu. Mamy autoryzację firm, takich jak Lozamet, Kromet, Dora Metal, Fagor i Stalgast. Zapraszamy do kontaktu!